Новини

Де взяти гроші на тепло? У «Громаді» дискутували про енергоефективність

Україна має одну з найбільш енергоємних та енергозалежних економік в світі. Наш показник енергоємності ВВП втричі вищий, ніж у більшості країн Європи. А підвищення енергоефективності своєю чергою – вкрай необхідне для стабілізації економіки.

У МОЗ розповіли, що робити громадам, в яких не вистачає грошей на фінансування лікарень

Міністр визнав наявність так званих «неспроможних лікарень», які заключають малу кількість пакетів з Національною службою здоров’я України, тому що у них також немає необхідного обладнання.

Ми ще мало знаємо про УПА – дослідники історії

Історія Української повстанської армії ще не достатньо досліджена і мало популяризована. Через це, на думку дослідників, ставлення багатьох українців до цього явища досі залишається неоднозначним.

«Має бути спільна відповідальність». Заступник Львівської ОДА про те, коли в області введуть «червону зону»

Львів та Львівщина віднині ввели додаткові обмеження. Зокрема, на дострокові канікули йдуть діти, заборонені масові заходи, а заклади торгівлі та харчування можуть працювати лише за умови, що їхній персонал є повністю вакцинований.

Ольга Ренн, редакторка: «Не треба знати все, треба розуміти, де знайти правильну відповідь»

«Для мене голос автора і його задум – це первинне. Редактор – це помічник автора, він не може переписувати і наполягати на своїх думках. В іншому разі, нехай редактор стає сам автором і пише».

«Нам не уникнути локдауну». Павло Шеремета про те, що відбувається в Україні і чим це загрожує

В «Інтерв’ю на Першому Західному»  – про те, чи потрібно боротися з офшорами та як подолати олігархів. А ще – чому турборежим у парламенті не замінить стратегії та які міста в Україні є інноваційно-вибуховими.

Екологи вимагають заборонити трофі-експедицію у Карпати на джипах

Відповідно до статті 16 Закону України «Про природно-заповідний фонд (ПЗФ) України» проведення перегонів (джипінгу), трофі-рейдів, ралі, поїздок на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду суворо заборонено.

У Львові стартував Конгрес Культури 

Учора на Конгресі говорили про катастрофу, як топос сучасної культури, посткатастрофічну етику пам’яті у музейному просторі, а також про екосистему культури.

Розмежування в Україні статусів учасників бойових дій і війни загальмували

Ініціатива розділити тих, хто воював на передовій, і тих, хто їздив туди у відрядження на кілька днів, з'явилась у 2015 році в Адміністрації Президента, тоді ще Петра Порошенка. Однак, досі вона не отримала підтримки.

У Харкові попрощалися з Міськом Барбарою

Попрощатися зі співзасновником гурту «Мертвий півень» Міськом Барбарою до Свято-Дмитрівського храму у Харкові приїхали кілька десятків людей – журналісти, музиканти, артисти.

МОЗ хоче дозволити медсестрам робити щеплення без залучення лікаря

У США, Великій Британії, Швейцарії, Франції, Ізраїлі та інших країнах право здійснювати вакцинацію мають не тільки медсестри та брати, але й фармацевти, а в Австрії та Бельгії до щеплень залучають медичних студентів.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9