Фото: Апостроф

Частина нардепів і працівників Ради досі не вакциновані

1zahid.info

80% Верховної Ради не розуміють, що масковий режим – це обов’язково для виконання.

Голова парламентського комітету з питань здоров’я нації нардеп «Слуги народу» Михайло Радуцький закликав нардепів та працівників Верховної Ради активніше вакцинуватися, показуючи приклад для наслідування.

Про це він заявив з трибуни ВР на засіданні 20 жовтня, повідомляє Українська правда.

Нардеп нагадав, що Україна в останні дні знаходиться в невтішному «топі» країн, які лідирують за кількістю померлих від коронавірусу. За останню добу в Україні зафіксовано понад 18 тисяч хворих на ковід. Він вказав, що вимагати від людей виконувати карантинні обмеження і вакцинуватися не можна, якщо не подавати позитивний приклад самим.

За його словами, 80% Верховної Ради не розуміють, що масковий режим – це обов’язково для виконання. Також дуже велика кількість депутатів, робітників апарату Верховної Ради, секретаріатів комітетів ще невакциновані, не маючи для цього протипоказань.

«Ще раз дуже прошу керівництво… по-перше дати доручення апарату Верховної Ради знову організувати щеплення для бажаючих у приміщеннях Верховної Ради (для робітників апарату, депутатів і робітників секретаріату Верховної Ради), друге – більш ретельно вимагати виконання карантинних обмежень, що стосується носіння масок в закритих приміщеннях Верховної Ради.

Україна сьогодні є другою країною, на жаль, зверху за кількістю померлих... Черга до київського крематорію сьогодні з катафалків складає близько двох годин», – заявив він.

Читайте також