Фото: Українська енергетика

Джо Байден вирішив зателефонувати і Зеленському, і Путіну

1zahid.info

Напередодні радник США з питань безпеки Джейк Салліван провів телефонну розмову з главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком.

Президент США Джо Байден заявив, що планує провести телефонні розмови з президентом України Володимиром Зеленським та президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це Байден сказав відповідь журналістам французького видання Le Figaro на пресбрифінгу в Білому домі, повідомляє Українська правда.

Зокрема, президент США сказав, що він «скоріше за все» проведе телефонні розмови із Зеленським та Путіним через нарощування російських військ біля українських кордонів.

Лідер США додав, що він «дуже занепокоєний» та висловив свою підтримку територіальній цілісності України

Увечері 26 листопада радник США з питань безпеки Джейк Салліван провів телефонну розмову з главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком про скупчення російської армії на українських кордонах.

Сторони погодились докласти всі дипломатичні зусилля для зняття напруги. Також Салліван запевнив Єрмака, що США незмінно підтримуватимуть Україну.

У Державному департаменті США заявили, що там будуть реагувати «всіма можливими засобами» в разі подальшого загострення ситуації Росією.

«Зараз Альянсу належить вирішити, які наступні кроки хоче зробити НАТО», – сказала помічниця держсекретаря США з питань Європи та Євразії Карен Донфрід, виступаючи напередодні візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена до Латвії та Швеції наступного тижня для участі в міністерських зустрічах НАТО та Організації з безпеки та співробітництва (ОБСЄ), де, за її словами, головним питанням порядку денного буде нарощування Москвою «великих і незвичайних» сил.

 

Читайте також