У наказ про військовий облік жінок внесли сотню професій Фото: Міноборони

Головнокомандувач ЗСУ пояснив, чи йти жінкам у військомати через наказ МО

1zahid.info

«Уже завтра не треба бігти до військкомату, займати чергу та не треба шукати когось, хто допоможе це все зробити.»

Указ Міністерства оборони України №313 про перебування жінок на військовому обліку необхідний для того, щоб військові зрозуміли, скільки їх можливо доведеться використовувати під час захисту України.

Про це заявив головнокомандувач Збройних сил генерал-лейтенант Валерій Залужний на презентації концепції нагородної системи головнокомандувача Збройних сил України, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Назріла необхідність створення такого документа, який давав би змогу нам, військовим, бачити жінок, яких можливо використовувати під час захисту нашої держави. Тому народився цей указ, трохи більше ніж 100 спеціальностей туди «вбили…» – пояснив він,

Валерій Залужний додав, що хоче заспокоїти жінок – уже завтра не треба бігти до військкомату, займати чергу та не треба шукати когось, хто допоможе це все зробити.  «Ми це робитимемо планово, поступово, і все буде добре», - наголосив головнокомандувач ЗСУ.

Напередодні в мережі з’явився наказ Міноборони від 11 жовтня 2021 року, який був виданий на виконання змін до закону про військовий обов’язок та військову службу.

Документом затверджується перелік професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, і зобов’язуючий жінок цих професій стати на облік військовозобов’язаних.

 

Читайте також