Фото: Українська правда

Експрем'єр України запропонував платити українцям по 1000 гривень за вакцинацію

1zahid.info

Серед інших моментів – щепити людей від грипу та провести системне тестування.

Українцям для додаткової мотивації вакцинуватися від COVID-19 потрібно дати по 1000 гривень.

Це серед інших чотирьох заходів запропонував зробити колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в «Інтерв’ю на Першому Західному»

Зокрема, коментуючи завдання, яке розіслали з Міністерства охорони здоров’я в регіони, забезпечити 1,5 мільйона щеплень за тиждень, Володмир Гройсман сказав, що це безглуздий крок, бо планова економіка вже давно завершилась. Та й це завдання  поставлене занадто пізно.

«А де вони були раніше. Коли я кричав про те, що потрібно мотивувати людей. Можливо навіть платити, якщо це буде додатковим стимулом. Для того, що захистити цю людину і оточуючих», – сказав він.

Колишній прем’єр-міністр уточнив, що запропонував п’ять речей. Зокрема, це:

  • Дати 1000 гривень як додаткову мотивацію;
  • Підготувати людей до локдауну (а ми до нього йдемо) – дати їм мінімальну зарплату на цей період;
  • Підтримати український бізнес і підприємства під час локдауну;
  • Вакцинувати українців від сезонного грипу для того, щоб не навантажувати систему охорони здоров’я;
  • Зробити системне тестування на коронавірус в закладах освіти – школах і вищих навчальних закладах. Тому що, як правило, (раніше це було більше) діти переносять «ковід» безсимптомно, але приносять його додому.

За його словами, з цих позицій досі нічого не зроблено. Володимир Гройсман також прокоментував рішення уряду виділити 25 млн гривень на роз’яснення вакцинації. За його словами, уже рік і 10 місяців триває коронавірус і тільки зараз у Кабміні додумалися до цього. 

Читайте також