Фото: Радіо Свобода

Канікули та 100% вакцинація. У Львові посилюють карантин з 18 жовтня

1zahid.info

Якщо за два тижні ситуація із COVID-19 не стабілізується, то з 1 листопада заклади громадського харчування зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Школи Львова йдуть з 18 жовтня на канікули, у місті заборонять масові заходи, а заклади торгівлі та харчування зможуть працювати лише за умов 100% вакцинації персоналу.

Як написав на свій сторінці у Фейсбук міський голова Львова Андрій Садовий, такими є  рішення міської комісії з надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося сьогодні.

За його словами, з 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами.

Освіта

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Культура

Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи на двотижневих канікулах.

Народні доми, гуртки та секції – не працюють.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Торгівля

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування

Режим роботи – до 23:00.

Працюють лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

За його словами, якщо за два тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

Спортзали

Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

Готелі та хостели

Працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Читайте також