Фото: Bloomberg

«Ковідні відділення» мають бути закритими для відвідувачів. Позиція лікарів

1zahid.info

Медики критикують своїх колег, які пускають родичів хворих в «ковідні» відділення допомагати доглядати своїх рідних.

Відвідувачі можуть заразитись в «ковідних» відділеннях і поширювати хворобу далі. Про це в програмі «На межі» на «Першому Західному» розповіла завідувачка 4-го відділення Львівської інфекційної лікарні Таміла Алексанян.

 За її словами, у них в лікарню родичів хворих не пускають. «Від початку епідемії з березня 2021 року інфекційна лікарня почала приймати інфекційних хворих. З того часу лікарня закрита. В нас є охорона, і ніхто не може проникнути на територію без дозволу», – розповіла лікарка. 

Вона вважає, що історії, відзняті журналістами програми «Очі» на «Першому Західному» в Львівській лікарні швидкої допомоги, є неприпустимими. Зокрема, її вразило, що родичі хворих знаходяться в «ковідному» відділенні, допомагаючи доглядати своїх близьких, оскільки медперсонал не справляється зі своїми обов'язками.

«Очевидно, там, дійсно, не вистачає персоналу. Там зараз дуже багато пацієнтів. А лікарів, медсестер просто так з неба не дістанеш. Лікаря треба підготувати», – говорить Таміла Алексанян.

Вона запевняє,що у їхньому відділенні лікарні персоналу вистачає: на 66 пацієнтів у них передбачено 5 лікарів, 12 медсестер та  14 санітарок.

;t=952s

Читайте також