Фото: Вікіпедія

Лікарі Львова та Вроцлава спільно проведуть операції дітям зі складною патологією хребта

1zahid.info

Це уже 8-й візит польських колег до Львова.

До Міської дитячої клінічної лікарні Львова 14 – 15 жовтня з черговим навчально-консультативним візитом приїде команда лікарів-ортопедів Університетської клініки м. Вроцлав (Польща), яку очолює професор Кшиштоф Колтовські.

Про це повідомив лікар-нейрохірург дитячої лікарні Тарас Микитин, інформує пресслужба ЛМР.

Зі слів лікаря, це уже 8-й візит польських колег до Львова.

«Впродовж 14-15 жовтня разом з Кшиштофом Колтовські ми плануємо консультувати дітей з нейрохірургічною та ортопедичними патологіями, а також провести оперативні втручання трьом дітям з складною нейроортопедичною патологією хребта», – розповів Тарас Микитин.

Як повідомив нейрохірург, діти, які будуть проконсультовані в ці дні, також в подальшому зможуть бути прооперованими.

Зі слів головного лікаря дитячої лікарні на Орлика Дмитра Квіта, візит колег з Польщі є надзвичайно важливим кроком у народній дипломатії між країнами.

«На сьогодні пацієнтами нашого нейрохірургічного відділення є діти з усієї України зі складними вродженими та набутими патологіями головного мозку та хребта. Тішимося за наших дітей, які матимуть можливість безкоштовно бути проконсультовані одними з кращих спеціалістів України та Польщі», – додав він.

Довідка

Співпраця між Міською дитячою клінічною лікарнею та лікарями-ортопедами Університетської клініки м. Вроцлав розпочалась в березні 2017р. і є надзвичайно успішною.

За сім попередніх візитів лікарі проконсультували понад 120 пацієнтів зі всієї Західної України, а також провели 18 надскладних оперативних втручань у дітей із деформацією хребта (сколіоз) IV ступеню, та ще 5 оперативних втручання із меншою складністю.

21 березня 2018 року підписано Меморандум про співпрацю між Міською дитячою клінічною лікарнею Львова та Університетською клінікою Вроцлава.

 

Читайте також