Львів'ян запрошують на Великий симфонічний благодійний концерт «Світло Різдва» Фото: Львівська ОДА

Львів'ян запрошують на Великий симфонічний благодійний концерт «Світло Різдва»

1zahid.info

Мета концерту – зібрати кошти для лікування онкозахворювання у молодої жінки.

Соломія Чубай, «ShockolaD», Юлія Швед та «Inso-Lviv» запрошують на Великий симфонічний благодійний концерт «Світло Різдва», який відбудеться 16 січня у Львівській національній філармонії.

Мета концерту – зібрати кошти для лікування онкозахворювання у молодої жінки.

Серед учасників концерту – Соломія Чубай, гурт «ShockolaD» та Юлія Швед, «Electric Avenue», гурт «Band.it» та оркестр «Inso-Lviv».

За словами організаторів та артистів, Різдво – це час див, час, коли всі збираються великою дружньою родиною і все навколо наповнюється теплом і підтримкою, любов’ю та добром.

«Ми кличемо вас, друзі, 16 січня до спільного різдвяного вечора, до спільної коляди, різдвяної музики, світових та українських пісень і колядок. Цей вечір буде вечором добрих справ. У нашого друга Tom Lugoloobi важко хвора дружина, мама його маленького сина – Діна Радик, яка страждає від онкозахворювання. Попри те, що пухлина (карцинома яйника класу high grade) була видалена, на жаль, зараз жінка бореться з обширним метастазуванням», – зазначають вони.

Організатори наголошують, що дуже хочуть допомогти цій родині зібрати кошти на дороговартісне лікування. На Різдво завжди стаються дива, тож запрошують львів’ян разом з ними зробити маленьке Різдвяне диво.

Картка для допомоги:

5168745019168548 – Діна Радик

 

Читайте також