Фото: Суспільне

Львівщина близька до обмежень «червоної» зони

1zahid.info

Зараз обласна ТЕБ і НС напрацьовує запровадження нових обмежень.

Львівщина близька до обмежень «червоної» зони, які можуть вступити в дію вже найближчими днями.

Про це на брифінгу щодо епідситуації в області розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, зараз обласна ТЕБ і НС напрацьовує порядок запровадження відповідних обмежень.

Орест Чемерис повідомив, що за вчорашній день госпіталізували 346 пацієнтів – найбільше за хвилю коронавірусу, яка триває зараз. Для надання медичної допомоги хворим на ковід задіяні 21 заклад охорони здоров’я, що включають майже 4 200 «ковідних» ліжок, більше 95% з яких забезпечені киснем.

Загалом у стаціонарах Львівщини з діагнозом «ковід» перебувають майже 2 500 пацієнтів, з яких вакциновані 2,5%. У реанімації – 163 особи, проте серед них та серед пацієнтів у важкому стані немає вакцинованих. Кількість госпіталізованих на 100 тис населення в області зараз перетнула показник 60%.

«Якщо відзначити динаміку виїздів екстреної медичної допомоги, то найбільша кількість була минулого понеділка – понад 180 викликів за добу. Середньодобова кількість виїздів «швидких» коливається від 140 до 160», – зазначив керівник департаменту охорони здоров’я області.

Він також додав, що кожен другий зданий тест на ковід на Львівщині є позитивним, а у більше 95% захворілих коронавірус викликаний штамом «Дельта».

«Кожна чергова хвиля захворюваності зумовлена мутацією вірусу. Якщо весною пік був зумовлений британським Альфа-штамом, то зараз ми говоримо про Дельту», – пояснив Орест Чемерис.

 

Читайте також