Фото: ЛОДА

Львівщина очолила рейтинг областей у розвитку велоспорту на треку

1zahid.info

Левову частку очок для Львівщини принесла 25-річна Олена Старікова.

Федерація велосипедного спорту України уклала рейтинг областей за розвитком велосипедного спорту на треку. Львівщина у ньому опинилась на першому місці з загальною сумою очок майже 60 тисяч.

У Харківської області, яка опинилась на другому місці, 41 балів, повідомляє Управління молоді та спорту.

До рейтингу сумували результати виступів спортсменів області на Олімпійських Іграх, чемпіонатах світу, Європи та України. До уваги брались результати дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Також враховувались перемоги дорослих спортсменів на кубках світу, Європи та України.

Левову частку очок для Львівщини принесла 25-річна Олена Старікова. На Олімпійських Іграх у Токіо в індивідуальному жіночому спринті спортсменка фінішувала другою. Велосипедистка також стала четвертою у фінальному заїзді гонки кейрін. У жовтня Олена виборола срібло на чемпіонаті Європи з велоспорту у дисципліні кейрін. Раніше атлетка також стала чемпіонкою Європи.

Саме Олена Старікова очолила рейтинг найкращих трекових велосипедистів України у 2021 році. Тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та проходить військову службу на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони.

Читайте також