Фото: ЛОДА

Львівська залізниця спростила купівлю квитків на регіональні поїзди

1zahid.info

Відтепер, купуючи квиток онлайн на регіональний поїзд, пасажир одразу отримує його на пошту.

Львівська залізниця скасувала оформлення проїзних документів на бланках замовлення для регіональних поїздів.

Про це повідомляє управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

Зазначається, що раніше пасажири при купівлі квитків на регіональні поїзди через сайт отримували на пошту бланк замовлення, який потрібно було обміняти в касі на проїзний документ.

Укрзалізниця вирішила технічні питання та спростила цей процес. Відтепер, купуючи квиток онлайн на регіональний поїзд, пасажир одразу отримує його на пошту.

Нагадаємо, з 22 листопада у Львівській області невакциновані особи не можуть користуватись приміським транспортом.

Відповідне рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС. Зокрема, заборонені внутрішні перевезення пасажирів (окрім осіб, які не досягли 18 років) автомобільним та залізничним транспортом, якщо у них немає при собі наступних документів:

Негативний результат тесту на COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену), зроблений не пізніше, ніж за 72 години до дня поїздки;

Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації вакциною, яка дозволена ВООЗ;

Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію першою дозою вакцини (жовтий сертифікат) чи другою дозою (зелений сертифікат);

Свідоцтво, яке підтверджує, що людина одужала від зазначеної хвороби. Отримати документи можна за допомогою мобільного додатка Портал «Дія».

 

Читайте також