Стахіва залишили під вартою: Львівський апеляційний суд відхилив скаргу

1zahid.info

Рішення є остаточним та оскарженню не підлягає.

Львівський апеляційний суд залишив Остапа Стахіва під вартою, таке рішення колегія суддів ухвалила сьогодні під час судового засідання.

«Колегія суддів ухвалила: апеляційну скаргу представника захисту адвоката Магальського залишити без задоволення, а рішення слідчого судді Галицького районного суду про тримання під вартою на 60 діб залишити без змін», – зачитав рішення суддя, який головував у засіданні.

Рішення є остаточним та оскарженню не підлягає, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Під будинком суду у центрі міста зібралися противники та симпатики Стахіва. Перші розгорнули плакати «Агента Кремля – за ґрати» та скандували «Стахіва – за ґрати» та «Ні п’ятій колоні в Україні!». Симпатики Стахіва тримали в руках плакати «Волю Остапу, сину Божому», «Ми за конституційний лад», «Свободу Остапу!» та скандували «Свободу Остапу!».

На початку засідання адвокат підозрюваного змінив суть апеляційної скарги – тепер він просив суд скасувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, хоча раніше просив змінити тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Сам Стахів заявив, що своєї провини не визнає і підтримує вимоги свого захисника.

Пізніше він додав, що не ховався від суду і назвав справу проти себе замовною. Він також зачитав звернення до уповноваженого з прав людини. Стахів заявив, що його викрали з лікарні у Закарпатській області та силою привезли до Львова.

Також він повідомив, що його утримують у камері без питної води, без опалення та цілодобово в камері включено сильне освітлення. У зв’язку з порушенням його прав Стахів заявив, що минулої п’ятниці оголосив голодування.

У свою чергу, представник державного обвинувачення заявив, що Стахів активно ухилявся від участі в судовому засіданні щодо обрання запобіжного заходу і у зв’язку з цим вважає рішення суду першої інстанції обґрунтованим.

«Стахів може вчиняти певні дії для ухилення від відповідальності, тому рішення суду першої інстанції обґрунтовано», – сказав він.

Як повідомлялося, 18 листопада Галицький районний суд заарештував лідера «антивакцинаторів» Остапа Стахіва на 60 днів з правом внесення застави – майже 1 мільйон гривень.

Повідомляється, що суддя повністю задовольнив клопотання прокурорів заарештувати скандального лідера «антивакцинаторів» до 16 січня 2022 року. 

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила про підозру лідеру «антивакцинаторів» Остапу Стахіву і заблокувала їхню всеукраїнську мережу.

Читайте також