Колаж: Львівський обласний клінічний перинатальний центр

Львівський перинатальний центр запрошує на благодійний аукціон картин

1zahid.info

Отримані кошти скерують для придбання реанімаційного автомобіля.

Львівський обласний клінічний перинатальний центр» у п’ятницю, 28 січня, запрошує всіх небайдужих взяти участь в аукціоні творів мистецтва. Отримані кошти скерують для придбання реанімаційного автомобіля.

Як повідомила директорка Перинатального центру Марія Малачинська, для транспортування передчасно народжених немовлят, які потребують допомоги, із далеких важкодоступних населених пунктів існують спеціальні реанімобілі.

«У цих авто для малечі створені умови, які максимально наближені до лона матері. У нашому Перинатальному центрі, на жаль, такої машини поки немає. Але магія Різдва дарує нам віру в диво!

Відтак, 28 січня у конференц-залі Перинатального центру (Львів, вул. Дж. Вашингтона, 6) відбудеться аукціон творів мистецтва», – розповіла Марія Малачинська.

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі додають, що вже за кілька днів буде відкрита реєстрація на подію та оголосять лоти.

«Ви зможете придбати картину, а ми станемо на крок ближчими до придбання реанімаційного автомобіля вартістю приблизно 5 млн.грн.

З нетерпінням чекатимемо кожного, хто вірить у Різдвяні дива та силу мистецтва. Краса може врятувати не лише цілий світ, а й чиєсь зовсім крихітне неповторне життя».

Організатор заходу – Опікунська рада Львівського перинатального центру.

 

 

 

Читайте також