Фото: Вікіцитати

«Має бути вдячний». Гройсман розповів, чи Садовий ображається на нього за «сміттєву кризу»

1zahid.info

«Як міський голова я розумів цю проблему».

Міський голова Львова Андрій Садовий має бути вдячний, бо коли було тяжко я завжди підставляв йому плече.

Про це заявив колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в програмі «Інтерв’ю на Першому Західному».

Зокрема, він розповів, що приїхавши у Львів і мав тут дуже цікаві розмови, в тому числі і з міським головою Львова Андрієм Садовим. Відповідаючи на запитання, чи той ще ображається за сміттєву кризу, Володимир Гройсман відповів, що той має йому бути вдячний, бо він до цієї кризи жодного відношення не має.

«Як міський голова я розумів цю проблему», – додав він.

Володимир Гройсман пояснив, що підставляв йому плече, навіть коли це було складно. Особливо враховуючи його стосунки з тодішнім президентом Петром Порошенком.

Тому зараз нормально спілкується з Андрієм Садовим. «Ми добре знаємо один одного і можемо зателефонувати в будь який момент», – сказав він.

Нагадаємо, сміттєва криза у Львові – серія інцидентів у Львові, починаючи з літа 2016 року, які викликані тривалим ігноруванням проблем зі зберіганням та переробкою сміття у місті, пожежею на Грибовицькому сміттєзвалищі та подальшою бездіяльністю місцевої влади.

За оцінками міської влади та деяких політичних діячів, криза та її висвітлення у ЗМІ має політичне підґрунтя і викликана політичними розбіжностями між Блоком Петра Порошенка та «Самопоміччю», за іншими – намаганням мера міста Андрія Садового перекласти вирішення проблеми на центральну владу.

Читайте також