Фото: УАФ

Маски та скринінг. В УАФ назвали, за яких умов на матч України та Боснії і Герцеговини потраплять глядачі

1zahid.info

Організатори матчу також наголошують, вболівальникам для входу на «Арену-Львів» обов’язково необхідно роздрукувати квитки.

На відбірковому матчі чемпіонату світу-2022 з футболу між національними чоловічими збірними командами України та Боснії і Герцеговини, який пройде 12 жовтня на «Арені-Львів, вболівальники мають перебувати у масках, закриваючи ними ніс і рот. Під час входу на стадіон проходять температурний скринінг, показують документи, які посвідчують особу.

Про це йшлося на нараді першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика із представниками різних структур, де обговорили організаційні моменти футбольного матчу.

Фото: Львівська ОДА

Загалом на матчі очікують до 20 тисяч вболівальників. Українська асоціація футболу відповідно до рекомендацій МОЗ України взяла до уваги всі чинні протоколи та готова забезпечити присутність глядачів на поєдинку.

Як зазначив начальник служб із питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ Андрій Таран, на матчі очікують до 20 тисяч вболівальників. Українська асоціація футболу відповідно до рекомендацій МОЗ України взяла до уваги всі чинні протоколи та готова забезпечити присутність глядачів на поєдинку.

«На стадіоні вболівальники мають перебувати у масках, закриваючи ними ніс і рот. Під час входу на стадіон проходять температурний скринінг, показують документи, які посвідчують особу», – наголосив Андрій Таран.

Окрім того, продаж квитків відбувається виключно онлайн. Організатори матчу наголошують, вболівальникам обов’язково необхідно роздрукувати квитки.

«На стадіоні не буде можливості просканувати квитки з мобільного пристрою, тому глядачі мають мати вже роздруковані. Працюватиме декілька сервіс-центрів, де можна буде роздрукувати безпосередньо на Арені», – додав начальник служб із питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ.

У свою чергу Андрій Годик доручив департаменту охорони здоров’я забезпечити чергування «швидких» упродовж матчу, а правоохоронним органам організувати належні заходи безпеки. Щодо руху громадського транспорту та доїзду вболівальників після матчу буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, за підсумками жеребкування європейської кваліфікації ЧС-2022 Українська збірна опинилася у групі D разом з Фінляндією, Францією, Боснією і Герцеговиною та Казахстаном.

 

Читайте також