Фото: Liga

Можливий наступ РФ: США та Британія пообіцяли «діяти на випередження»

1zahid.info

Запевнили у безумовній підтримці України.

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що йому міжнародні партнери пообіцяли діяти на випередження у разі ескалації на кордоні чи наступу Росії на Україну.

Про це він заявив в ефірі «Свобода слова» на ICTV, повідомляє Українська правда.

«У нас були довгі та відверті розмови (з колегами з США та Британії). І ми говорили про те, що стурбованість, занепокоєння висловлювати вже часу немає.

Мене запевнили у безумовній підтримці України. Мене запевнили, що відбуваються дуже серйозні консультації між іншими партнерами-країнами Альянсу та ЄС про готовність вживати дуже рішучі кроки, причому на випередження, наголошую.

Це стосуватиметься і політичних кроків, і економічних, і допомоги Україні», – сказав він.

Резніков додав, що під час численних зустрічей у США чув те, що партнери посилають дуже серйозні сигнали, що пряме втручання на територію України і агресія з боку Росії їй дуже дорого коштуватиме в усіх сенсах цього слова.

Нагадаємо, глави МЗС Німеччини та Франції 15 листопада у спільній заяві після зустрічі з міністром закордонних справ України в Брюсселі підтвердили, що Росію чекають серйозні наслідки у разі нової спроби підриву територіальної цілісності України.

З кінця жовтня 2021-го низка авторитетних американських ЗМІ повідомили, що Росія нарощує війська біля кордонів України.

У Держдепі США стурбовані, що Росія може «повторити помилку 2014 року», а видання Bloomberg написало – США попередили ЄС про ризик нового вторгнення РФ до України.

21 листопада глава ГУР Кирило Буданов заявив«Росія може готувати вторгнення до України на кінець січня: вона планує завдавати ударів з Білорусі, по східних областях, Маріуполю та Одесі.» За його словами, перед вторгненням РФ проводитиме психологічну спецоперацію.

 

Читайте також