Музей «Дім Франка» отримав спеціальну нагороду Міжнародної премії «Živa Award» Фото: Facebook-сторінка директора Музею «Дім Франка» Богдана Тихолоза

Музей «Дім Франка» отримав спеціальну нагороду Міжнародної премії «Živa Award»

1zahid.info

Він став першим серед українських музеїв, що увійшов до списку переможців цієї престижної премії.

Музей «Дім Франка» отримав першу міжнародну відзнаку – спеціальну нагороду «За лідерство» Міжнародної премії «Živa Award» («Жива»).

Він став першим серед українських музеїв, що увійшов до списку переможців цієї престижної премії, яку присуджують: Forum slovanskih kultur / Forum of Slavic Cultures та Європейська музейна академія (EMA).

Фото: Facebook-сторінка директора Музею «Дім Франка» Богдана Тихолоза

«За віддане керівництво та чітку місію, засновану на спадщині одного з найкращих слов’янських письменників, музей виокремлено як приклад найкращої практики музейного менеджменту валоризації культурної спадщини», – зазначено у нагороджувальному дипломі.

Фото: Facebook-сторінка директора Музею «Дім Франка» Богдана Тихолоза

Мета премії «Жива» для найкращого слов’янського музею та найкращого об’єкта культурної й природної спадщини зі слов’янських країн – це виявити, заохотити, активізувати й нагородити експерименти, проєкти та практики в музейному секторі слов’янських країн, що вписуються в культурні та географічні межі європейського контексту.

Читайте також