Фото: Державна прикордонна служба

На кордоні з Білоруссю розпочалася спеціальна операція

1zahid.info

Головне завдання – не допустити перетинання мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну.

На кордоні з Білоруссю розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся».

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Спецоперація координується Державною прикордонною службою України та проводиться спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.

Фото: Державна прикордонна служба

Це подальші заходи для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

Як зазначив перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко, на сьогодні на українсько-білоруському кордоні зберігається загроза поширення міграційної кризи та імовірність перенаправлення потоків мігрантів до України і тому правоохоронні органи вживають заходів з нарощення системи охорони кордону на цій ділянці.

Фото: Державна прикордонна служба

«Узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалася», – повідомив він.

Перший заступник Голови ДПСУ додав, що її головне завдання – не допустити перетинання мігрантами державного кордону та потрапляння їх в Україну і для цього забезпечується координація дій усіх задіяних сил.

Для керівництва операцією та оперативного обміну інформацією організовано роботу Міжвідомчих координаційних штабів на центральному та обласних рівнях, на тактичному (районному) рівні утворено координаційні групи управління.

Фото: Державна прикордонна служба

В охороні кордону активно застосовуватиметься для патрулювання і моніторингу авіація, безпілотні авіаційні комплекси, а також технічні засоби спостереження.

Окрім цього, передбачене суттєве посилення прикордонного режиму вздовж українсько-білоруської ділянки державного кордону.

Читайте також