На Львівщині працюють мобільні групи для перевірки дотримання карантинних обмежень

1zahid.info

До складу увійшли працівники поліції, Держпродспоживслужби, санітарні лікарі та працівники органів місцевого самоврядування.

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації у Львові та області, а також із значним збільшенням кількості хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19,  працюють мобільні групи, які виявляють  порушення карантинних обмежень.

До складу мобільних рейдових груп увійшли працівники поліції, Держпродспоживслужби, санітарні лікарі та працівники органів місцевого самоврядування, повідомляють у Нацполіції.

Фото: Нацполіція

Зазначається, що вони перевіряють суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, громадський транспорт, заклади громадського харчування (кафе, бари, їдальні, закусочні, тощо), ринки, заклади культури та освіти.

Фото: Нацполіція

За результатами роботи рейдових груп від 14 жовтня у Львові та області виявлено 188 порушень карантинних норм, за якими складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення та 179 постанов по справі про адміністративне правопорушення, відповідно за ч.1 ст.44-3 та за ч.2 ст.44-3 Кодексу України про адмінправопорушення.

 

Читайте також