Нацкомісія з ТЕБ та НС рекомендує розпочати шкільні канікули на тиждень раніше

1zahid.info

Віктор Ляшко наразі не готовий відповісти, скільки триватимуть осінні канікули.

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист для того, щоб перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.

Про це Радіо Свобода повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

«Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес, який сьогодні зафіксований на території нашої держави», – вважає міністр.

Віктор Ляшко наразі не готовий відповісти, скільки триватимуть осінні канікули.

За його словами, все буде залежати від епідситуації. Або надійде рекомендація продовжити їх, або будуть ухвалювати інші рішення.

«Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення», – наголосив міністр охорони здоров’я, який додав, що «зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до як мінімум на 15% зниження захворюваності уже через 5 днів після ухвалення цього рішення».

Нагадаємо, з 14 жовтня у Львові призупинять проведення масових розважальних заходів, а для суб’єктів підприємництва почне діяти суворий масковий режим.

Окрім того,  з 18 жовтня на тиждень учні 5-11 класів львівських шкіл переходять на дистанційну форму навчання.

Упродовж останніх тижнів захворюваність і смертність від COVID-19 зростає на всій території України. За добу 12 жовтня медики зафіксували 16 309 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, померли 471 людини. На Львівщині за добу – 863 нових випадки.

Читайте також