Фото: aftonbladet.se

Не варто нехтувати загрозою на східних кордонах, – Михайло Цимбалюк

1zahid.info

Тактика влади ігнорувати ситуацію біля українських кордонів була неправильною. Київ має бути готовим до непрогнозованої поведінки сусіда.

Влада повинна зробити висновки з нагнітання на українсько-російському кордоні і робити армію сильнішою. Про це народний депутат Михайло Цимбалюк розповів в програмі «На межі» на «Першому Західному», де обговорювали реальність повномасштабного наступу Росії.

«Наші міжнародні партнери, які через ЗМІ США повідомляли про приближення військ до території  України з певними намірами. Тоді офіційна українська влада казала, що це – не так, чим не покращили наші стосунки з міжнародними партнерами. Але добре, що нині і зовнішня розвідка, і її очільник, і МЗС, і Міноборони говорять, що ситуація – складна. Це має дати посил, щоб українська влада зробила висновки, щоб армія ставала сильнішою», – заявив Михайло Цимбалюк.

На його думку, військовий штаб повинен зробити висновки і скласти стратегічні планування, оскільки Володимир Путін стягуванням військ до кордону хоче досягнути певної мети.  

«Весняне загострення призвело до того, що він виторгував на міжнародній арені зустріч з Байденом. І не виключено, що зараз він теж торгується за геополітичний вплив», – припускає депутат.

Зі свого боку він і фракція «Батьківщина», готові допомагати владі і надавати свої пропозиції. Але для цього Банкова має запросити до себе лідерів опозиційних фракцій, щоб вислухати їхні пропозиції.

Читайте також