Обвал ґрунту на Буковині виявився складним. «Укрзалізниця» змінює рух поїздів

1zahid.info

Для вирішення проблеми залучили фахівців з карстових процесів, які аналізуватимуть придатність ділянки Новоселиця – Мамалига для подальшого руху.

Через карстовий провал на Буковині довелося змінити рух поїздів.

Як повідомляє «Укрзалізниця», ситуація на залізничній дільниці Новоселиця – Мамалига, через яку курсував поїзд №118/117 Чернігів – Чернівці, залишається складною та потребує комплексного рішення.

Саме тому ухвалено рішення про те, що цей поїзд курсуватиме об’їзним шляхом – через Тернопіль та Заліщики. Через це з маршруту виключені зупинки на станціях: Новоселиця, Ларга, Кам’янець-Подільський та Дунаївці.

В «Укрзалізниці» зазначають, що з Чернівців можна буде виїхати поїздом №8/7 Чернівці – Київ, до якого з 27 вересня додадуть більше вагонів.

Також з понеділка поїзд №118/117 Чернівці — Чернігів продовжить курсувати за зміненим маршрутом.

При цьому, виїзду з Чернівців рейсом №118/117 не буде 1 та 2 жовтня, а також 15 та 16 жовтня.

А з Чернігова цим же рейсом не буде виїзду: 2 та 3 жовтня, а також 15 та 16 жовтня.

На станціях Ларга, Кам’янець-Подільський та Дунаївці посадка здійснюватиметься на оперативно призначений поїзд №127/128 Ларга – Чернігів за раніше придбаними квитками на поїзд №117/118.

А у Гречанах можлива посадка як на поїзд №117/118, так і на №127/128.

Для пасажирів, які відправляються з Тернополя та Заліщиків, з’явилася ще одна можливість дістатися Києва, Чернігова або Чернівців, завдяки об’їзному маршруту поїзда №118/117.

В «Укрзалізниці» також наголошують, що пасажири, які мають квиток на посадку, наприклад, зі станції Новоселиця, де обмежено рух через провал у земляному полотні, мажуть його здати і повернути кошти за квитки. Для цього слід звернутися із заявою та квитком у будь-яку касу вокзалу.

Інший варіант – дістатися станцій Ларга або Кам’янець-Подільський і сісти на оперативно призначений поїзд. Тут діють раніше придбані квитки на поїзд №117/118.

«Укрзалізниця вже залучила фахівців з карстових процесів, які аналізуватимуть придатність ділянки Новоселиця – Мамалига для подальшого руху та способи стабілізації земляного полотна», – повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, 20 вересня на перегоні Новоселиця-Мамалига, через підмив ґрунту у районі карстових печер, стався провал у земляному полотні. Тоді повідомлялося, що роботи триватимуть не менше 10-ти годин. 

Читайте також