Ситуація краща, але ще не така як має бути. Тепло в Новояворівськ мають дати вчасно

1zahid.info

Голова Новояворівської громади Володимир Мацелюх запевняє, що підготовка до зими на їхньому теплоенерго вже почалася

З запізненням, але все таки підготовчі роботи до опалювального сезону розпочались. Про це в програмі «Великі перемовини» на «Першому Західному» заявив голова територіальної громади Новояворівська Володимир Мацелюх.    

 «Якщо порівнювати підготовку в опалювальному сезоні минулого року і цього року, то зараз ситуація  – набагато краща. В позаминулі роки місто готувалось до опалювального сезону  з жовтня, листопада. І пускали ми, з тяжкими потугами, в грудні, то цього року ситуація є трохи краща, аніж в минулі роки, але не така, яка би мала бути», – каже голова Новояворівської територіальної громади Володимир Мацелюх.  

За його словами, теплокомунальне підприємство почали готувати не з липня - з червня, а з кінця серпня-початку вересня. Він каже, що попри те, що підготовка до зими – це складний технологічний процес, все ж сподівається, що опалювальний сезон у Новояворівську розпочнуть і завершать вчасно, тим більше, що відтоку кадрів на їхньому підприємстві не відбулось.   

«Зараз вже замінені ті частини теплотрас, які треба було замінити. Добре, що працівники не працюють по три дні, а повний робочий тиждень. Це було помилкою підприємства перевести людей на триденний робочий тиждень, коли підприємство є не готовим до опалювального сезону»,  – каже він. 

Нагадаємо, в минулі роки опалювальні сезони в Новояворівську розпочинали з запізненням. В 2018 році Національне антикорупційне бюро України затримало службовців ТОВ «Енергія-Новояворівськ», «Енергія-Новий Розділ» і ТОВ «Енергія», які  обслуговували Новояворівську та Новороздільську ТЕЦ, за підозрою у заволодінні 300 мільйонами кубометрів природного газу на понад 1,4 мільярдів гривень. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, кінцевими бенефіціарами цих компаній є Ярослав і Богдан Дубневичі.

Новояворівську і Новороздільську ТЕЦ заарештували і передали Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Остання визначила для них нового управителя – «Гарант Енерго М». Але через те, що  підприємство зірвало опалювальний сезон у містах, АРМА розірвало з ним угоду і  передало теплоенерго в управління ТзОВ «Нафтогаз Тепло» – підприємству зі складу НАК «Нафтогаз України».

Читайте також