Фото: pandoratravel

Під час пандемії збільшився інтерес до місцевого туризму, – Наталія Табака

1zahid.info

Через ускладнений перетин кордону під час пандемії, українці спрямували свій інтерес на місцеві напрямки. Деякі громади на цьому навіть заробили.

Безпековий і фінансовий фактор спрацювали так, що місцеві туристичні напрямки стали популярними і прибутковими. Наприклад, історико-культурний заповідник «Тустань» цього року за 9 місяців відвідало 200 тисяч туристів. Тоді, як до пандемії, в 2019 році, було лише 150 тисяч відвідувачів. Про це в програмі «Дискусія» на «Першому Західному» розповіла директорка управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталія Табака.

«Виграли локації, де є більше простору, де є більше природи. І де мінімізовано людські контакти між туристичними групами. Тому все, що було на свіжому повітрі, пішло в плюс», – сказала посадовиця.

Крім того, щоб підтримати місцевий туристичний бізнес, в 2021 році Львівська облдержадміністрація розпочала проєкт «Експедиція громад: фокус на туризм».

«Ми наших туроператорів знайомили із громадами і туристичними об’єктами, про які вони не знали. Ми відвідали 13 громад і відбулась комунікація. Більше 50 представників туроператорів взяли участь у виїзді. Вони десь підказали владі, що ті мають покращити:  чи під’їзд до якогось об’єкту чи якусь зупинку. Так само місцевий бізнес познайомився з туроператорами», – каже посадовиця.

І за словами Наталії Табаки, вже є результат цієї зустрічі: з'явились нові туристичні маршрути Львівщиною, які продають українські туроператори.

Читайте також