Фото: Liga.net

Президент Зеленський після розмов з Меркель та Мішелем анонсував контакт з Кремлем

1zahid.info

І голова Європейської Ради, і канцлер Німеччини хочуть контактів української адміністрації з адміністрацією РФ.

Президент України Володимир Зеленський анонсував контакт глави своєї адміністрації Андрія Єрмака з адміністрацією президента РФ.

Як повідомляє «Європейська правда», про це глава держави розповів на пресконференції у п’ятницю, 26 листопада.

«Я щоденно розмовляю з різними лідерами, вчора були Шарль Мішель, Ангела Меркель. І вони дуже хочуть, щоб ми почали спілкуватись разом з ними з Російською Федерацією» – сказав Зеленський.

Він додав, що дзвінок обов’язково буде, оскільки і голова Європейської Ради, і канцлер Німеччини хочуть контактів української адміністрації з адміністрацією РФ. «Я думаю, що найближчим часом Єрмак буде з ними контактувати. Ми абсолютно не проти», – додав Зеленський.

Як повідомлялося, ​​у телефонній розмові з Володимиром Зеленським 25 листопада Ангела Меркель запевнила, що підрив суверенітету і територіальної цілісності України не залишиться без наслідків.

У розмові з Зеленського з главою Євроради Шарлем Мішелем, за даними офісу президента, йшлося про концентрацію російських збройних сил вздовж українських кордонів.

Шарль Мішель раніше провів телефонну розмову з президентом РФ Владіміром Путіним, після чого заявив про переконаність, що «деескалації ситуації могли б допомогти контакти між українською та російською сторонами за участю ЄС».

Читайте також