Фото: Львівська ОДА

Реконструкцію басейну ДЮСШ у Давидові планують завершити до кінця 2021

1zahid.info

Будівництво об’єкта розпочали у 2018 році, на що загалом передбачили 23 млн 139 тис грн.

До кінця цього року планують завершити реконструкцію басейну ДЮСШ у Давидові. Це дозволить створити комфортні умови для занять спортом для 150 вихованців ДЮСШ, а також майже десяток нових робочих місць для персоналу.

Як повідомляє департамент економічної політики ЛОДА, будівництво об’єкта розпочали у 2018 році, на що загалом передбачили 23 млн 139 тис грн. Фінансуються роботи за кошти субвенції з державного бюджету, обласного та місцевого бюджету.

Проєкт передбачає фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи на об’єкті, заміну віконних та дверних блоків, улаштування покрівлі, підведення інженерних мереж та реконструкцію двох басейнів. Це басейн для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення та басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку.

Окрім цього – закуплять та проведуть монтаж обладнання, забезпечать благоустрій території.

Реалізація проєкту дасть можливість:

  • створення умов для проведення тренувальних занять 150 вихованців ДЮСШ та роботи 7 осіб персоналу;
  • створення 8 нових робочих місць;
  • створення комфортних умов для занять спортом;
  • реабілітації для мешканців Давидівської сільської територіальної громади.

Упродовж 2018-2020 років підрядна організація провела загально-будівельні роботи, зовнішнє оздоблення та утеплення фасаду, заміну віконних та дверних блоків, влаштувала дах, стіни та перегородки. Станом на середину листопада вже завершили облицювання підлог та сходової клітки плиткою, влаштували інженерні мережі: водопостачання, господарсько-питного-виробничо-протипожежного водопроводу В1, побутової каналізації, системи опалення, влаштування пожежної сигналізації.

Також тривають роботи зі встановлення освітлення в приміщеннях, облицювання стін приміщень, встановлення вентиляції, заливання стяжок в допоміжних приміщеннях, благоустрою території.

Фото: Львівська ОДА

Читайте також