Фото: Galnet

Реорганізація «Галсільлісу» та опалювальний сезон в області. Головне в ОТГ

1zahid.info

У цьому спецпроєкті – про те, що відбувається в територіальних громадах Львівської області.

Комісія заслухала керівників дочірних підприємств «Галсільліс»

У Львівській облраді на засіданні тимчасової контрольної комісії з вивчення питання щодо реорганізації окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс»  заслухали керівників Бродівського Жовківського, Кам’янка-Бузького, Перемишлянського, Радехівського, Сколівського, Славського, Сокальського, Турківського, Яворівського підрозділів.

Як розповів в.о. гендиректора «Галсільліс» Іван Підгородецький, на жодному підприємстві немає заборгованості з зарплати. Разом з податками до всіх рівнів бюджету сплачено більше 5 млн грн. Залишається заборгованість по сплаті податків лише у Славському та Старосамбірському підприємствах, але вони планують ї погасити до кінця року.

Автомобільну дорогу Сокаль – Стоянів розпочали асфальтувати

Розпочали влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на автомобільній дорозі О141602 Сокаль – Стоянів.

Роботи виконують на ділянці від с. Тартаків до с. Переспа. На виконання робіт з державного дорожнього фонду передбачено 35 млн. гривень. Заплановано відремонтувати близько 5,2 км дороги.

Новояворівськ та Новий Розділ готові до опалювального сезону

На онлайн нараді із заступницею Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською було повідомлено, що ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу готові до старту опалювального сезону.

Загалом, середній показник готовності по містах понад 95%.

Тариф на послуги з постачання теплової енергії Новояворівськ затвердив ще 1 вересня.

Що ж стосується Нового Роздолу, то міська рада погодила план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії і гарячої води на 2021 рік. А тариф на послуги затвердять на найближчій сесії.

У Братковичах триває будівництво школи

Будівництво школи у селі Братковичі розпочали ще у 2016 році, на його реалізацію скерували лише 16,7 млн грн (2016 – 1,7 млн грн, 2017 – 4 млн грн, 2018 – 5,6 млн грн, 2019 – 3,7 млн грн, 2020 – 1,7 млн грн). Відтак, у зв’язку з недостатнім фінансуванням, об’єкт набув статус довгобуду.

Цьогоріч на його реалізацію залучили рекордну суму коштів – 49,8 млн грн, з яких 39 млн грн – кошти державного фонду регіонального розвитку, 10,8 млн грн – місцевий бюджет. Тут після завершення зможуть навчатися 180 учнів.

Конкурс для вчителів щодо покращення дистанційного навчання

До 24 жовтня прийматимуть роботи на конкурс «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання», на який свої розробки можуть подавати окремі автори та авторські колективи Львівщини.

Він передбачає три номінації: урок змішаного навчання, урок дистанційного навчання, урок змішаного (дистанційного) навчання для учнів із особливими освітніми потребами. Окрім того, кожна номінація буде поділена на за віковими категоріями: початкова школа, середня, старша.

У селі Костеїв зробили нову систему вентиляції Народного дому

За співфінансування з бюджетів різних рівнів Куликівській громаді вдалося зробити капітальний ремонт системи димовидалення в Народному домі по вул. Городна, 2 у селі Костеїв.

Вартість робіт проєкту становила 113,539 тис. грн. Частка фінансування з обласного бюджету становила 56,770 тис. грн, кошти громади – 14,284 тис. грн, нефінансовий внесок 9,559 тис. грн.

Туристичний інформаційний центр у Сокалі

у Сокалі в приміщенні краєзнавчого музею Просвіти відкрився Туристичний інформаційний центр. Відкриття ТІЦ – перший практичний результат реалізації проєкту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність».

Представлено концепцію першого туристичного маршруту Сокальщиною, який охоплює 15 туристичних об’єктів.

На Радехівщині облаштовано дитячі куточки у бібліотеках

На Радехівщині реалізовано проєкт «Створення креативного простору для дітей – закупівля меблів для облаштування дитячих куточків у бібліотеках комунального закладу «Об’єднання публічних бібліотек Радехівської міської ради Львівської області».

Завдяки його реалізації у 14 бібліотеках Радехівської територіальної громади – сіл Бишів, Криве, Немилів, Нестаничі, Новий Витків, Оглядів, Павлів, Пиратин, Полове, Синьків, Стоянів, Тетевчиці, Торки, Яструбичі облаштовано безпечні, затишні та привабливі дитячі простори.

За матеріалами Львівської обласної ради, Львівської ОДА та Львівської міської ради

Читайте також