Тополі, які ростуть вздовж корпусів колишнього ЛАЗу, замінять на платани Фото: Zaxid.net

Тополі, які ростуть вздовж корпусів колишнього ЛАЗу, замінять на платани

1zahid.info

Роботи з висадки зелених насаджень заплановано провести до 21 квітня.

Тополі на вул. Стрийській, вздовж корпусів колишнього ЛАЗу, буде замінено на платани, горобину Додонг та кущі пухироплідника і бірючини.

Про це повідомила начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Контроль за проведення робіт з озеленення буде забезпечено управлінням екології та природних ресурсів ЛМР та садівником Сихівського району.

За словами Олександри Сладкової, тополі на вул. Стрийській підійшли до вікової межі, кілька разів пройшли обрізку усіх гілок. Окрім того, корпуси ЛАЗу повністю змінюють функцію з промислової на торгово-офісну, і зараз ця сторона вул. Стрийської стане дуже активною у використанні: облаштовуються тротуари, велодоріжка, паркомісця.

Зробити з наявними тополями складно, оскільки це дерево має поверхневу кореневу систему, і при облаштуванні покриттів вона буде пошкоджена настільки, що тополі не зможуть прожити довго, а також мають загрозу падіння.

«Натомість інвестор бере на себе зобов’язання влаштувати благоустрій та повністю відновити озеленення вздовж фасаду», – повідомила Олександра Сладкова.

Так, за інформацією управління екології та природних ресурсів ЛМР, на ділянці навпроти будівлі по вул. Стрийська, 45-45а, запланована висадка крупномірних дерев та кущів, зокрема дерев виду: горобина Додонг – 26 шт.; платан кленолистий – 19 шт., кущів виду: пухироплідник калинолистий зелений – 115 шт.; пухироплідник калинолистий бронзовий – 103 шт.; бірючина – 25 шт.

Читайте також