Фото: ЛМР

У центрі Львова у пам’ятці архітектури виявили незаконні роботи

1zahid.info

Власників приміщення на площі Ринок закликають зупинити роботи, що тривають без належних дозвільних документів.

На пл. Ринок, 37-38 розпочались роботи на пам’ятці архітектури без погоджень з управлінням охорони історичного середовища. Відтак, власників приміщення закликають зупинити роботи, надати публічно всі документи щодо планованих робіт.

Про це заявила керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва, повідомляє пресслужба ЛМР.

 «Площа Ринок, 37-38 – свавільно без дозвільних документів, проєкту чи погоджень управління історичного середовища розпочали реконструкцію на пам'ятці архітектури», – написала вона на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомляється уже зараз:

  • складено акт про порушення, відповідно до якого будуть накладені фінансові санкції. Це питання буде розглянуте на найближчому засіданні адмінкомісії;
  • буде видано припис про усунення порушень (виготовлення проекту, погодження його відповідно до вимог законодавства та відновлення пам'ятки);
  • надійне звернення у новостворену ДІАМ (архбудконтроль) та у поліцію щодо порушення справи за проведення робіт на об'єкті культурної спадщини.

«Закликаю власників приміщення зупинити роботи, надати публічно всі документи щодо планованих робіт та докласти зусиль, щоб максимально зберегти нашу спадщину», – зазначила Наталія Алєксєєва.

Читайте також