Фото: 032

У Галицькому райсуді обирають запобіжний захід «антивакцинатору» Остапу Стахіву. Наживо

1zahid.info

Йому інкримінують захоплення влади.

Галицький райсуд Львова сьогодні знову обирає запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва, якому інкримінують захоплення влади.

На відео видання видно, як до сотні прихильників Стахіва зібралися біля суду. Вони вигукують «Остапу свободу!». Натомість прийшли і десятки його противників, переважно із символікою націоналістичних угруповань. Вони вигукували «Стахіва за грати».

Учора запобіжний захід не змогли обрати, оскільки Стахів не з’явився на засідання. Галицький райсуд лише надав право правоохоронціям на затримання і привід лідера антивакцинаторів.

«Запобіжний захід не обрали, оскільки Стахів не з’явився у засідання, а запобіжний обов’язково розглядається за участі особи. Оскільки Стахів не затриманий, то він мав сам прийти за повідомлення. Він не з’явився, тому була нарадча кімната, і була ухвала про дозвіл на затримання. Від сьогоднішнього дня правоохоронці мають право на затримання і привід», –  зазначила учора помічниця судді Олега Юрківа, який мав обирати запобіжний, Діана Кузьма.

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила про підозру лідеру «антивакцинаторів» Остапу Стахіву і заблокувала їхню всеукраїнську мережу.

Читайте також