Фото: Львівська лікарня швидкої медичної допомоги

У Львові та Івано-Франківську провели трансплантацію серця, печінки та нирки

1zahid.info

Донор був у Обласній лікарні Івано-Франківська. Це 50-річний чоловік, який помер внаслідок важкої травми голови.

У Львові сьогодні пересадили серце і печінку, нирку – у Івано–Франківську. Донор був у Обласній лікарні Івано-Франківська. Це 50-річний чоловік, який помер внаслідок важкої травми голови. Згоду дав його брат, він – лікар.

Про це у Facebook повідомив директор Львівської лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук.

За його словами, мультиорганний забір команди Лікарні швидкої медичної та Інституту серця МОЗ України виконували спільно з місцевими лікарями.

Одну нирку львівські лікарі допомогли колегам пересадити в Обласній лікарні Івано-Франківська. Її отримав 32-річний львів’янин, який був у «листку очікування». Це перша в Івано-Франківську посмертна трансплантація нирки.

Серце і печінку у супроводі Патрульної поліції України повезли до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

«Серце пересадили 29-річному чоловікові з Вінниччини. Через ускладнення від коронавірусу його власний орган уже ледь виконував функцію.

Печінку отримала 43-річна матір двох дітей із Закарпаття. Операцію наші лікарі виконували разом з колегами з лікарні «Феофанія»«, – написав він.

Олег Самчук нагадав, що лише цього року у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги уже виконано 44 трансплантації органів. З них – 6 сердець.

Фото: Львівська лікарня швидкої медичної допомоги

Читайте також