Фото: Лікарня швидкої медичної допомоги

У Львові від паралічу ніг врятували чоловіка з важким переломом хребта

1zahid.info

Без оперативного втручання чоловік не зміг би самостійно рухатися.

У Львові від паралічу ніг врятували 29-річного чоловіка, якого з важким переломом хребта після ДТП доправили в Лікарню швидкої медичної допомоги.

Як зазначають в лікарні, обстеження пацієнта підтвердило – перелом другого поперекового хребця. Як наслідок – сильний тиск на спинномозковий канал та спинний мозок, а також пошкодження шляхів нервових сигналів. Послаблення м’язів нижніх кінцівок прогресувало.

Без оперативного втручання чоловік не зміг би самостійно рухатися. Спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології вперше у Лікарні швидкої медичної допомоги провели вкрай складне втручання – операцію по фіксації патологічно рухомих хребців з заміною розтрощеного на імплантант.

Спершу – спеціалісти усунули тіло пошкодженого хребця. Далі – його замінили титановим кейджем – фрагментом, максимально наближеним за структурою до справжньої кістки. Це створило необхідні умови для зростання.

Наступний етап – скріплення титанових гвинтів і стержнів, які міцно утримують хребці. Так, було ліквідовано патологічну нерухомість та нестабільність хребців. Втручання пройшло успішно. На третій день пацієнт уже почав ходити самостійно.

29-річний готується до виписки. «Після такої складної операції він стоїть на свої двох поруч з нашими лікарями, а через місяць уже піде на роботу», – повідомляють в лікарні.

 

Читайте також