Фото: Львівська міська рада

У Львові висадили 96 іменних дерев, присвячених загиблим Героям

1zahid.info

Локацію для створення Парку пам’яті та висадки іменних дерев обрали спільно із родинами полеглих бійців.

До Дня захисників та захисниць у Львові створили Парк пам’яті, висадивши 96 іменних дерев, присвячених загиблим у зоні АТО/ООС Героям. Дерева спільно із родинами Героїв висаджували вздовж дороги, що з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та Високий Замок.

Зокрема, висадили яблуні, груші та інші квітучі дерева, повідомляє пресслужба ЛМР.

Локацію для створення Парку пам’яті та висадки іменних дерев обрали спільно із родинами полеглих бійців.

«Сьогоднішній захід є довгоочікуваним. Бажання висадити Парк пам’яті у сімей загиблих був уже давно. Ми чекали сезонного моменту висадки. Родини загиблих обирали місце, яке їм подобається для висадки, і зупинились саме на цьому. Якраз напередодні Дня захисників та захисниць вирішили висадити іменні дерева пам’яті. Є 96 дерев, присвячених 96 загиблим мешканцям Львова у зоні АТО.

Кожна родина обирала собі дерево, яке змогла ознакувати іменем загиблого батька, чоловіка чи сина», – розповіла керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлана Ткачук.

В управлінні екології та природних ресурсів зазначають, що для висадки підібрали саджанці квітучих дерев – яблуні, груші.

«Кожен може підійти та обрати собі близьке до серця дерево. Тут є різні види, але переважно це є квітучі дерева, які мають невеличкі плоди на осінь. Зокрема, у нас тут є райські яблуні, груші, ірги, горобини, глоди. Всі дерева ми садимо з опорами. Із посадкою усім допомагають працівники ЛКП «Зелений Львів».

Ми зробили все можливе для того, аби у цьому місці дерева росли дуже добре. Це є чудова локація, тому що це колишній монастирський сад. Тут завжди були фруктові дерева», – акцентувала керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

Додамо, що під час висадки дерев використовували спеціальну ґрунтосуміш, до складу якої входить корисний компост, виготовлений на міській компостувальній станції.

Читайте також