У Львові заклали капсулу під будівництво індустріального парку

1zahid.info

У місті будують три індустріальні парки, де будуть 10 тис нових робочих місць.

Компанія «Спарроу Кепітал» представила свій інвестиційний проєкт з будівництва індустріального парку у Львові, в якому є намір реалізувати інноваційний та сучасний підхід до створення логістичного та виробничого простору в Західній Україні.

А відтак відбулось урочисте підписання Акту заснування та закладання наріжного каменю під будівництво нового виробничо-складського комплексу та індустріального парку загалом.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, зараз у місті триває будівництво трьох індустріальних парків, де загалом буде створено 10 тис нових робочих місць.

«Це і Сигнівка («Спарроу Парк Львів». – Ред), і Дунапак, і парк на Рясне – це три індустріальні парки, які сьогодні будуються. Вже скрізь йдуть будівельні роботи з будівництва корпусів», – додав він.

«Спарроу Парк Львів» Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України внесли до Реєстру індустріальних парків у травні цього року.

Його площа становить 18,8242 га. Ініціатором створення є ТОВ «Спарроу Індастріз».

Функціональне призначення: машинобудування та металообробка, логістика, легка та харчова промисловість, переробна галузь, деревообробка, поліграфічна галузь та інші.

Орієнтовно на облаштування інфраструктури індустріального парку «Спарроу Парк Львів» потрібно 316 млн грн, на будівництво об’єктів – понад 1,5 мільярда грн інвестиційних коштів. Фінансуватиме створення та функціонування парку ініціатор, також залучатимуть кошти приватних інвесторів та кредитні ресурси.

У планах створення на території парку приблизно тисячу робочих місць.

Львівщина є лідером за кількістю зареєстрованих індустріальних парків – 9 із 49 по всій Україні. Зокрема, цьогоріч зареєстрували 2 індустріальних парки – Мостиський та, власне, Спарроу парк.

 

Читайте також