Фото: my.ua

У Львові запустили всеукраїнський конкурс на кращий мурал для вулиці Захисників України

1zahid.info

Конкурс триватиме з 26 листопада до 31 грудня. Художники можуть подаватись як окремо, так і колективом.

У Львові оголосили Всеукраїнський відкритий конкурс на кращі ескізи для муралів на вул. Захисників України. Таким чином хочуть підтримати мистецьке середовище міста та вшанувати захисників нашої країни.

Ця галерея діятиме постійно, малюнок на стіні буде змінюватись кожні 2 роки. Як зазначила директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда, до участі в конкурсі запрошують українських художників. Вони мають запропонували свої кращі ідеї, кращі ескізи для відображення поваги та вшанування тих людей, які захищають Україгну.

«Конкурс є всеукраїнським, адже ми хочемо отримати найкращу концепцію, що відповідатиме нашій тематиці та усім вимогам, та в наступному році реалізувати її», – розповіла вона.

Конкурс триватиме з 26 листопада до 31 грудня. Художники мають описати концепцію і надати готовий ескіз, проєкт муралу. Стіна військової частини, на якій буде мурал, складається з 8 частин, тому мурал може бути як суцільним, так і поділеним на 8 окремих малюнків, об’єднаних однією темою.

Переможець отримає 40 тисяч гривень, за друге місце передбачено – 25 тисяч і 3 місце – 20 тисяч. Художники можуть подаватись як окремо, так і колективом.

 

Читайте також