Фото: Дія

У Мінцифри удосконалили е-підпис: тепер не треба крутити головою

1zahid.info

Вистачить лише один раз кліпнути очима.

У Міністерстві цифрової трансформації представили оновлений електронний Дія.Підпис. Тепер не потрібно крутити головою.

«Показуємо оновлений Дія.Підпис! Тепер не потрібно обертати головою, а лише один раз кліпнути очима. І все – ви підтвердили особу й підписали документ», – написав у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Таким чином він підписав онлайн договір оренди на житло з власником квартири.

Михайло Федоров нагадав, що раніше доводилося використовували Дія.Підпис, коли генерували COVID-сертифікат у Дії. Ним ще можна підписати будь-які PDF-документи: контракти, заяви на відпустку, договори оренди тощо. При цьому не потрібно ходити до держорганів для цього.

«Ми працюємо над тим, щоб запровадити десятки нових послуг, але водночас удосконалюємо й ті, що є. Для нас це дуже важливо, адже розуміємо, що цей продукт слід розвивати», – додав він.

Нагадаємо, спершу при запуску цифрових COVID-сертифікатів у «Дії» потрібно було згенерувати електронний підпис «Дія.Підпис». Тоді нейромережа перевіряла подібність людини до фото в документах через оберти головою. Однак у листопаді в Мінцифри прибрали вимогу наявності е-підпису для створення сертифікату, а відтак не потрібно було крутити головою для створення сертифікатів про вакцинацію.

 

Читайте також