Фото: Myc.news

Україна пройшла пік смертності від COVID-19, – НАН України

1zahid.info

Спадання захворюваності спостерігається в усіх регіонах України, крім Закарпатської та Кіровоградської областей.

За даними Національної академії наук пік смертності в Україні пройдено 8–12 листопада 2021 року. 

Про це йдеться у прогнозі розвитку коронавірусної епідемії на 24 листопада – 7 грудня НАН України, який розміщений на Фейсбук-сторінці.

Зазначається, що в останні два тижні епідемія спадала за всіма показниками. Порівняно з піковими значеннями, кількість позитивних ПЛР-тестів скоротилася на 53%, нових виявлень поменшало на 30%, зайнятих ліжок у лікарнях – на 19%, добові госпіталізації зменшилися на 30%, смертність – на 9%.

«Найпізніше було пройдено пік смертності: 8–12 листопада 2021 року. Спадання захворюваності спостерігається в усіх регіонах України, крім Закарпатської та Кіровоградської областей», – повідомляють науковці.

Попередній аналіз надлишкової смертності показав, що загальна смертність від причин, пов’язаних із COVID-19, протягом усього періоду епідемії в Україні у 2,15 раза перевищує зареєстровану смертність від COVID-19.

Ефективність вакцинації для запобігання госпіталізації для окремих вікових категорій склала – від 84% до 92% для повної вакцинації.

Нагадаємо, Кабмін учора повідомив, що в Україні спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості нових випадків коронавірусу.

Читайте також