Фото: Освіта 24

Від завтра якість дистанційної освіти на Львівщині перевірятиме спецкомісія

1zahid.info

За результатами роботи будуть прийняті відповідні управлінські рішення.

На Львівщини з понеділка розпочне роботу спеціальна комісія, яка вивчатиме якість віддаленого навчання у школах.

Як зазначають у Львівській ОДА, до неї увійдуть представники департаменту освіти, фахівці Інституту післядипломної освіти, Львівської політехніки, керівники відділів освіти.

Комісію утворили, оскільки через перехід України до «жовтої» зони епіднебезпеки, школярі припинили відвідування закладів освіти. Відтак, ті заклади, у яких рівень вакцинації колективу не сягає 80% перейшли на дистанційну форму навчання.

«Департамент впродовж 2020 – 2021 років надавав методичні рекомендації та проводив навчання для вчителів щодо роботи із платформами для дистанційного навчання. Відтак, ми маємо намір провести моніторинг якості надання освітніх послуг у віддаленому форматі», – розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Ірина Сислюк.

За результатами роботи комісій будуть прийняті відповідні управлінські рішення.

Разом з тим, як розповів директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, найкраща ситуація із вакцинацією педагогів у спеціальних школах. Кількість шкіл, що досягла необхідного рівня вакцинації колективу, за останні дні зросла на 7%.

«Якщо говорити про спеціальні заклади освіти, до яких нема таких вимог, 50% наших закладів досягли цього показника вакцинації. Середній показник вакцинованих працівників у таких закладах становить 73%. Наступного тижня, гадаю, ми досягнемо 100% у закладах спеціальної освіти», – розповів Олег Паска.

Кількість вакцинованих педагогів за останні дні також зросла – на 4 %. Повністю вакцинованими є 38% освітян, однією дозою – 51%.

«Якщо збережеться така динаміка вакцинації, Львівщина зможе вийти із дистанційного навчання за 10 днів. Такі темпи область набрала, головним чином, за рахунок Львова, оскільки третина всіх педагогів області живе та працює у Львові. Школи Львова зараз працюють в очному форматі: тут про інтереси учня подбали в інший спосіб. Попри те, що кілька днів будуть невеликі проблеми, очне навчання все ж збережеться. За кілька днів ця ситуація врегулюється», – наголосив Олег Паска.

Зазначимо, станом на сьогодні у в очному форматі працюють 366 школи області, що становить 32%.

Читайте також