Фото: travelatelier

13 мільйонів туристичного збору зібрала Львівщина за 10 місяців цього року

1zahid.info

Туризм оговтується після карантину. В Львівській облдержадміністрації фіксують збільшення надходжень від туристичної галузі.

13 мільйонів гривень туристичного збору – це більше, ніж в 2020-ому році. Однак, менше, ніж в докарантинному 2019-му році. Тоді вдалось зібрати 21 мільйон гривень туристичного збору. Про це в програмі «Дискусія» на «Першому Західному» розповіла директорка управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталія Табака.

«Є питання по сплаті туристичного збору до сільських садиб. І є питання до великих міст: Львова, Трускавця, де є багато подобової оренди апарт-формату. Тому наша точка зі сплати збору, до якої ми хотіли би зростати – значно вища», – говорить посадовиця.

Туристичний збір іде в місцевий бюджет територіальної громади. Його ставка коливається від 0% до 5% мінімальної заробітної плати. Вона залежить від типу розміщення. «Бували казуси, коли туристичний збір в деяких ОТГ був на рівні вартості проживання. Але це було від нерозуміння правил. Потім вони відрегульовували свої ставки», – говорить Наталія Табака.  

За її словами, Львівська область – друга за кількістю туристичного збору в країні.

Читайте також