Фото: dyvys.info

За два роки Україна стала слабшою, – Олег Синютка

1zahid.info

Нардеп вважає, що збільшення кількості російських військ на кордоні треба сприймати серйозно і посилювати українську армію.

В той час, як ворог на кордоні посилює свої війська, українська армія за два роки дуже ослабла. Про це народний депутат Олег Синютка сказав в програмі «На межі» на «Першому Західному».

«Потрібно сьогодні зробити все можливе, щоб підтримати українського воїна. Бо воїн, який впродовж двох років не отримував збільшення грошової винагороди, не є вмотивований. Воїн, якому давали наказ відступати і залишати свою територію, яка давалась ціною життя, є деморалізований»,  –  вважає депутат.

Інша проблема, яка робить Україну слабшою перед ворогом – це енергетична криза. Вона теж, на думку нардепа, є складовою гібридної війни.

«До цього призводить бездіяльність сьогоднішньої влади. Бо якщо на сьогодні запаси вугілля сягнули мінімальної позначки - 358 тисяч тон, то ми розуміємо, що від цього ми не стаємо сильнішими. Ми повинні сьогодні зміцнити владу, державу», – каже Олег Синютка.

Для цього він і фракція «Європейська солідарність» готові допомагати і голосувати за потрібні рішення, але наразі влада нічого не поспішає робити.

Водночас народний депутат України від фракції «Слуга народу» Юрій Камельчук вважає, що військові з цим не погодяться. «Ми з колегами цього року робили десятки об'їздів військових частин по всій території України. Крім того, в цьому році було проведено чотири  безпекових форуми, де ми спілкувались на тему військової, енергетичної та економічної безпеки з фахівцями на місцях. Для того, щоб військові були сильними, має бути сильний тил, до чого в мене є багато запитань», – говорить депутат.

Читайте також