Громадський бюджет Львова та гран-прі конкурсу на знання іноземних мов. Головне в ОТГ

У цьому спецпроєкті – про те, що відбувається в територіальних громадах Львівської області.

31 жовтня у Львівській області  позачергові та проміжні місцеві вибори

В неділю, 31 жовтня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1-му і 5-му округах, депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7-му окрузі та депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5-му окрузі.

Як повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряна Павлів, також 31 жовтня виборці Комарнівської міської територіальної громади Львівського району та Шегинівської сільської територіальної громади Яворівського району на позачергових місцевих виборах обиратимуть голів громад (міського та сільського голів відповідно).

Громадський бюджет Львова у 2022 складатиме 2% від бюджету розвитку

Відповідно до ухвали сесії ЛМР, Громадський бюджет Львова у 2022 році становитиме 2% від затвердженого розміру видатків бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади за результатами першого півріччя 2021 року.

А у 2023 році розмір Громадського бюджету становитиме 3% відповідно.

Провідні компанії Данії поділились з аграріями Львівщини технологіями

У межах семінару про «Передові технології для ефективного свинарства» данські колеги поділились з аграріями області головними напрямками роботи для поліпшення розвитку цієї галузі.

Під час обговорення данські компанії презентували сучасне обладнання для утримання тварин, корми та системи відгодівлі, технології управління мікрокліматом. Також іноземні колеги розповіли про рішення для м’ясопереробних процесів.

У Рясне-Руське капітально відремонтують вул. В.Великого

У селі Рясне-Руське у цьому році панують розпочати капітальний ремонт вул. В.Великого.

«Зараз проєктно-кошторисна документація проходить експертизу. Загальна вартість проєкту – 9 млн грн. В цьому році плануємо розпочати, а наступного року роботи будуть продовжені. Тобто, це буде перехідний об’єкт. Ця ґрунтова дорога отримає асфальтне покриття», – зазначила голова Залізничної районної адміністрації Ірина Джурик.

Ще 11 автобусів «Школярик» передали відділам освіти громад Львівщини

Автобуси закуплено за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевих бюджетів для 11 навчальних закладів, вартість кожного з них складає майже 1,9 млн грн.

Зокрема, «Школярики» отримали: Добросинсько-Магерівська (1), Жовківська (1), Лопатинська (4), Новороздільська (1), Моршинська (1), Грабовецько-Дулібівська (1), Боринська (1), Cтрілківська (1), Белзька (1), Жидачівська (1), Журавненська (1) територіальні громади.

Гран-прі конкурсу на знання іноземних мов здобув восьмикласник зі Львова

Упродовж місяця на Львівщині тривав конкурс на краще знання іноземних мов, якими володів Іван Франко. Школярі від 8 до 11 класу могли подавати свої роботи у п’яти номінаціях, серед яких знання англійської, іспанської, французької, німецької та польської мов.

Відтак, гран-прі конкурсу здобув учень 8 класу школи-гімназії Шептицьких Віталій Палій, який подав свою роботу у номінації «Іван Франко та німецька література».

Мешканців Львівщини запрошують позмагатись у спортивному туризмі

Упродовж 14-16 жовтня, відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного туризму «Пікуяна-2021».

Традиційно сходження на найвищу вершину Львівщини гору Пікуй присвячено Дню захисників і захисниць України та пам’яті відомого львівського туриста Едуарда Зайцева.

За матеріалами Львівської обласної ради, Львівської ОДА та Львівської міської ради